Celina Brzezińska

Trenerka elastyczności psychologicznej (ACT), akredytowana przez Izbę Coachingu coachka oraz certyfikowana facylitatorka procesów grupowych. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy rozwojowej z ludźmi, w tym z grupami i zespołami, zdobyte w międzynarodowej korporacji oraz w ramach prowadzonych sesji indywidualnych i warsztatów. W trakcie procesów zachęca do ‘stawiania stóp inaczej niż zwykle’ oraz odpowiadania na wyzwania w elastyczny i ukierunkowany na to co osobiście ważne sposób. Prowadzi fanpage @celinaspotkaniazsensem. Prywatnie jest mamą dwóch energicznych chłopców.


Absolwentka Ekonomii oraz Prawa na Uniwersytecie Gdańskim, Podyplomowych Studiów Coachingu i Mentoringu na Uniwersytecie SWPS & Laboratorium Psychoedukacji, Szkoły Facylitacji Pathways, kursów i szkoleń z zakresu Terapii Akceptacji i Zaangażowania (ACT) oraz dziesiątek warsztatów z obszaru rozwoju i wsparcia psychologicznego. Obecnie jest w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego w Instytucie Integralnej Psychoterapii Gestalt. 

Pracuje z klientami indywidualnymi oraz organizacjami. Łączy pasję do pracy rozwojowej i pomocowej z kilkunastoletnim doświadczeniem biznesowym i menedżerskim w dużej organizacji. 


W Fundacji Psycho-Edukacja prowadzi indywidualne i grupowe treningi umiejętności składających się na elastyczność psychologiczną (w oparciu o Terapię Akceptacji i Zaangażowania), sesje wsparcia psychologicznego oraz warsztaty z elementami psychoedukacji.

Pracuje z osobami dorosłymi, które:

  • chcą rozwijać umiejętności radzenia sobie z niepewnością i stresem
  • szukają odciążenia od gonitwy myśli i towarzyszącego im napięcia
  • potrzebują przywrócić wiarę we własne kompetencje 
  • pragną sprawdzić co jest dla nich naprawdę ważne i świadomie kształtować swoje życie 
  • tęsknią za witalnością i poczuciem, że robią coś co ma dla nich osobiste znaczenie.

Zapisy

fundacja@fp-e.pl

tel. 605-079-929 (godz. 16-20)