Diana Singh

Psycholożka, terapeutka specjalizująca się w terapii akceptacji i zaangażowania (ACT), facylitatorka procesów prospołecznych, pedagożka, nauczycielka muzyki specjalizująca się w brazylijskich orkiestrach bębniarskich, wokalistka.

Absolwentka Psychologii Klinicznej na Uniwersytecie SWPS w Warszawie oraz studiów podyplomowych na kierunkach: przygotowanie pedagogiczne oraz nauczanie muzyki.

Ukończyła szkolenie z terapii akceptacji i zaangażowania (ACT) w nurcie kontekstualnych nauk o zachowaniu (CBS), a także trening facylitatorski procesów prospołecznych w międzynarodowej organizacji Prosocial World.

Ma kilkunastoletnie doświadczenie jako tutorka indywidualna oraz wieloletnie jako nauczycielka w szkole międzynarodowej z wykładowym angielskim.

Należy do kręgów zarządczych filii: Prosocial Schools oraz Prosocial Youth. Członkini zarządu ACBS Polska, polskiego oddziału Międzynarodowego Stowarzyszenia Kontekstualnych Nauk o Zachowaniu. Jest członkinią zarządu Fundacji Psycho-Edukacja.

W Fundacji Psycho-Edukacja prowadzi terapię indywidualną z młodzieżą i dorosłymi oraz warsztaty psychologiczne między innymi dla młodzieży, nauczycieli i psychologów.
Zajmuje się również edukacją psychologiczną w nurcie kontekstualnych nauk o zachowaniu (CBS) oraz prospołecznością w edukacji.


Zapisy

fundacja@fp-e.pl

tel. 605-079-929 (godz. 16-20)