Grupy wsparcia w czasie epidemii

Fundacja Psycho-Edukacja uruchomiła otwarte, bezpłatne grupy wsparcia on-line, których celem jest wymiana doświadczeń związanych z epidemią Covid-19.

Zapisy przyjmujemy na pojedyncze spotkania, pod adresem kontakt@fp-e.pl. Limit miejsc – 20, decyduje kolejność zgłoszeń.

Obecnie prowadzimy:

grupę wsparcia dla pracowniczek i pracowników oświaty – w każdy poniedziałek, w godz. 18:30-20:00;
grupy wsparcia dla rodziców – 13, 20 i 21 maja, w godz. 20:00-21:30 (o ewentualnych kolejnych spotkaniach będziemy informować na naszym fanpage’u FB).


Wszystkie grupy prowadzimy wolontaryjnie. Opiekunem grupy dla pracownic i pracowników oświaty jest Konrad Ambroziak.

Spotkania z rodzicami poprowadzą Marta Jerzak i Kinga Zając, które serdecznie witamy w Zespole ludzi solidarnych! 🙂

Marta Jerzak – psycholog, psychoterapeuta poznawczo-behawioralny, trener programu przeciwdziałania agresji. Zajmuje się psychoterapią dzieci, młodzieży i osób dorosłych oraz diagnozą i terapią zaburzeń rozwojowych u dzieci i młodzieży. Prowadzi spotkania superwizyjne, a także Warsztaty dla Dobrych Rodziców/Nauczycieli – jak radzić sobie na co dzień z trudnymi zachowaniami. Jest autorką i współautorką wielu publikacji z zakresu psychologii dzieci i młodzieży.

Kinga Zając – pedagog, psychoterapeuta psychodynamiczny, socjoterapeuta. Zajmuje się psychoterapią dzieci, młodzieży i osób dorosłych. Prowadzi treningi umiejętności społecznych oraz treningi przeciwdziałania agresji w oparciu o autorski program. Jest autorką i współautorką wielu publikacji z zakresu pracy z dziećmi i młodzieżą.


Zapraszamy!

Opublikowany w Brak

Dodaj komentarz