Magdalena Pakulska

Psycholożka, psychoterapeutka w trakcie szkolenia, psychodietetyczka. Ukończyła studia magisterskie z psychologii klinicznej oraz studia podyplomowe z psychodietetyki na Wydziale Psychologii Uniwersytetu Humanistycznospołecznego SWPS w Warszawie.

Uczestniczy w poznańskiej edycji Podyplomowego Kursu Psychoterapii organizowanego przez Polski Instytut Ericksonowski (kurs jest atestowany przez Sekcję Naukową Psychoterapii Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego i spełnia wymogi certyfikacji).

Doświadczenie zawodowe zdobywała pomagając osobom dorosłym w Stowarzyszeniu Lambda Warszawa oraz w Instytucie Psychologii Zdrowia. Przez pięć lat pracowała z klientami w obszarze interwencji kryzysowej oraz poradnictwie, wykorzystując wiedzę zdobytą podczas szkoleń z obszaru terapii poznawczo-behawioralnej, uzależnień oraz mindfulness. Prowadzi szkolenia i warsztaty dla dorosłych z wykorzystaniem technik mindfulness. W swojej pracy lubi koncentrować się na zasobach klienta, wykorzystywać opowieści, bajki i metafory.

W Fundacji prowadzi terapię rodzinną, terapię par, pracuje indywidualnie z nastolatkami i dorosłymi.